Dobra wiadomość!

          Na horyzoncie widać finisz prac remontowych. Wszystkie niedogodności zostaną usunięte do końca miesiąca.
Pokoje wychowanków   w pełni wykończone, pomieszczenia gospodarcze – również. Sale ćwiczeń lada moment będą rozbrzmiewały muzyką. Winda, której brak dotkliwie odczuli wszyscy mieszkańcy i pracownicy bursy zostanie uruchomiona w tym tygodniu. Kropkę nad „i” dopełnią obrazy na ścianach i rozłożone w holach czerwone dywany.

Dotychczasowy teren budowy zamienia się w ciepły i przyjazny „nasz drugi dom”. Piękniejszy i nowocześniejszy.

Ula Degucis

Zaproszenie

Rada Samorządu zaprasza wszystkich wychowawców i pracowników bursy na uroczystość z okazji Dnia KEN. Odbędzie się ona dnia 16 października o godzinie 19.00, w świetlicy.
Mamy nadzieję, że Wy, drogie koleżanki i koledzy wesprzecie nas swoją liczną obecnością.

Rada Samorządu

Drodzy Państwo!

Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej życzę wychowawcom i wszystkim pracownikom bursy zdrowia, zadowolenia z codziennej pracy, atmosfery życzliwości i koleżeńskiej współpracy.
Życzę, abyśmy w naszej pracy odnajdywali radość i satysfakcję i aby realizowały się nasze plany i marzenia.

Dyrektor BSA

Ukręć swojego lizaka…

”Uwielbiasz słodycze, ich cudowny zapach, bajeczne kolory oraz słodki smak? Jesteś fanem cukierków i lizaków?” Chcesz zobaczyć jak powstają, według XVII-wiecznej receptury? Chcesz upajać się zapachem słodkości, degustować ciepłe karmelki i samodzielnie ulepić lizaka?

Jeśli tak, zapisz się na słodkie warsztaty do bajkowego i pełnego magii miejsca.
Zapraszamy 17 października o godzinie 18.00 do Manufaktury Cukierków, ulica Tamka 49. Zbiórka o godzinie 17.15 (portiernia).

Ula Degucis i Lila Stypuła

Drodzy Mieszkańcy Bursy,

Klub Miłośników Teatru otwiera swe skarby: serdecznie zapraszam wszystkich chętnych na premierę spektaklu „Wszechmocni w sieci”, która odbędzie się 7 października (poniedziałek) o godzinie 19:00 w teatrze Kamienica.
Koszt biletu 15 zł. Pozostałą część ceny biletu dofinansowuje pani Dyrektor.
Zapisy w pokoju 306.

Dorota Jarząbek

Uwaga!

Dyrektor bursy zaprasza wszystkich wychowanków na zebranie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 17 września o godz. 20:30.

Obecność obowiązkowa.

Witamy…

…nowych wychowanków. Nasza bursa szeroko otwiera dla Was swoje drzwi, a my starsi bursjanie …otwieramy serca przed Wami. Dołączcie do nas i czujcie się z nami jak najlepiej.

„Im więcej jedności, tym więcej dobra.”
prof. Leszek Kołakowski

 U W A G A!

Szanowni Państwo Rodzice i nasi Wychowankowie,

Pomimo trwających nadal prac remontowych związanych z termomodernizacją budynku informuję, że pokoje Wychowanków, kuchnia i stołówka będą gotowe na przyjęcie dzieci. Zapraszamy 1 września od godziny 14:00.

Ponieważ pozostałe pomieszczenia będą w trakcie wykończenia (brak ćwiczeniówek, sal do cichej nauki i na poziomie -1, to oznacza, że wystąpią utrudnienia w korzystaniu z pozostałych pomieszczeń.

Dlatego bardzo proszę, aby osoby mieszkające w pobliżu Warszawy opóźniły swoje przybycie do bursy i powiadomiły nas o swojej decyzji.

 

Za zakłócenia bardzo przepraszam.

Z poważaniem

Dyrektor Bursy Szkolnictwa Artystycznego

Halina Przybylska

 

Przebudowa i termomodernizacja budynku BSA