"Nikt nie może stracić z oczu
tego czego pragnie.. Nawet
kiedy przychodzą chwile, gdy
zdaje się , że cały świat i inni są
silniejsi. Sekret tkwi w tym,
by się nie poddać."

Paulo Coelho

  

Drodzy Wychowankowie i Rodzice,

          Nadeszły wyjątkowe czasy. Pandemia rzuciła wszystkim wyzwanie, sytuacja jest nowa- bo tego nikt się nie spodziewał i trudna- bo tego nikt nie przewidział.

          Przede wszystkim prosimy o zachowanie najwyższego stopnia ostrożności i bezpieczeństwa-pozostanie w domach.

          Bąźmy w tym czasie razem! Mimo zaistniałych trudności, wciąż działamy dla Was. Przesyłam Wam ogrom pozytywnych myśli i energii, których wszyscy teraz potrzebujemy. Każde dobre słowo dodaje nam sił.

          Pamiętajcie, #zostańwdomu, ale możecie się z nami kontaktować przez telefon, Messengera, Facebooka oraz dobrze Wam znany adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :)

          Czekam na Informacje o tym, jak działają Wasze szkoły, jak Wasze lekcje teraz wyglądają, jak spędzacie wolny czas albo po prostu... napiszcie co chcecie, albo narysujcie i przyślijcie zdjęcie:) 

          Zgodnie z rozporządzeniem MEN szkoły prowadzą zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Organizując sobie naukę w domu pamiętajcie o higienie pracy, czyli odpowiednim miejscu, wietrzeniu pokoju, wystarczającym oświetleniu, odpowiedniej pozycji ciała, piciu odpowiedniej ilości wody, stosowaniu przerw podczas nauki, zwłaszcza przy komputerze.

          Drodzy, jak zapewne pamiętacie mam wiele słabości, ale największą z nich jest matematyka:).

         Sytuacja, w której się znaleźliście spowodowała, że wykonujecie zdalnie zadania przesyłane przez szkoły. Zachęcam Was do kontaktu ze mną w celu wyjaśniania wątpliwości przy rozwiązywaniu zadań matematycznych, zwłaszcza ósmoklasistów i maturzystów.

         Proponuję Wam też do odwiedzanie platform matematycznych, gdzie można łączyć zabawę z nauką i miło spędzić czas:

Ściskam Was mocno, z życzeniami zdrowia i spokoju

Monika Chodacz-Olejarz